پلمب ۴۱ واحد مشاور املاک متخلف در گیلان
پلمب ۴۱ واحد مشاور املاک متخلف در گیلان

به گزارش خزرفوری سرهنگ علی حیدرخواه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح برخورد با مشاوران املاک متخلف اظهار کرد: با هدف رعایت قانون، صیانت از امنیت اخلاقی، تحقق برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی در اصناف، طرح‌های کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی از سوی پلیس اجرا می‌شود. وی با بیان […]

به گزارش خزرفوری

سرهنگ علی حیدرخواه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح برخورد با مشاوران املاک متخلف اظهار کرد: با هدف رعایت قانون، صیانت از امنیت اخلاقی، تحقق برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی در اصناف، طرح‌های کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی از سوی پلیس اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه در همین راستا ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از ۱۹۳۶ واحد صنفی مشاور املاک در سطح شهرستان رشت بازدید کردند، افزود: در این راستا برای ۵۳ واحد صنفی اخطاریه پلمب صادر و ۴۱ واحد صنفی نیز پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری به عمل آمد.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه برخورد با این مغازه‌ها به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات و عدم درج کد رهگیری، الصاق نرخ نامه، حق‌الزحمه در بند ۷ و ۱۰ مبایعه‌ نامه و غیره بوده است، گفت: متصدیان این صنوف با تشکیل پرونده به اداره تعزیزات حکومتی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.