فلافل فروش رشتی، خود و رقیبش را به آتش کشید
فلافل فروش رشتی، خود و رقیبش را به آتش کشید

به گزارش خزرفوری شنیده ها حاکی از آن است که عصر امروز پس از مشاجره دو فلافل فروش در بلوار گلباغ نماز رشت، یکی از این افراد، خود و فرد مقابل و خودروی فلافلی را به آتش کشید. به گزارش آتش نشانی رشت، حادثه آتش سوزی یکدستگاه خودرو حوالی ساعت ۴ عصر امروز ۲۳ مهر ۱۴۰۲ […]

به گزارش خزرفوری

شنیده ها حاکی از آن است که عصر امروز پس از مشاجره دو فلافل فروش در بلوار گلباغ نماز رشت، یکی از این افراد، خود و فرد مقابل و خودروی فلافلی را به آتش کشید.

به گزارش آتش نشانی رشت، حادثه آتش سوزی یکدستگاه خودرو حوالی ساعت ۴ عصر امروز ۲۳ مهر ۱۴۰۲ به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

سریعا دو خودروی اطفایی به همراه ۷ آتش نشان و افسر ارشد به محل حادثه واقع در ابتدای گلباغ نماز اعزام شدند.

فرمانده تیم اعزامی با بیان اینکه به محض رسیدن، آتش سوزی یک دستگاه خودروی پیکان وانت با کاربری فروش اغذیه مشاهده می شد افزود: سریعا نسبت به مهار آتش و ایمن سازی محل حادثه اقدام شد.

همین گزارش حاکی است: این حادثه بر اثر پاشیدن مایعات قابل اشتعال بود که موجبات آتش گرفتن خودرو و چهار تن (دو زن و دو مرد) را فراهم داشت.

گفتنی است: در این حادثه که هدف از پاشیدن مایعات قابل اشتعال بوسیله فرد توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است هر چهار مصدوم این حادثه راهی بیمارستان شدند.

فلافل فروش رشتی، خود و رقیبش را به آتش کشید / ۴ نفر روانه بیمارستان شدند