دستگیری عاملان نزاع و درگیری خیابانی در سنگر
دستگیری عاملان نزاع و درگیری خیابانی در سنگر

به گزارش خزرفوری سرهنگ محمود حافظی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس اعلام کرد و اظهار کرد: پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مقابله می‌کند و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهد افرادی آرامش جامعه را برهم بزنند. وی گفت: در پی تماس […]

به گزارش خزرفوری

سرهنگ محمود حافظی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس اعلام کرد و اظهار کرد: پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مقابله می‌کند و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهد افرادی آرامش جامعه را برهم بزنند.

وی گفت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری بین چند نفر در بخش سنگر، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه با حضور ماموران در صحنه، عاملان نزاع و درگیری که باعث ارعاب شهروندان و بر هم زدن نظم عمومی شده بودند، تصریح کرد:  متهمان دستگیر و از آن‌ها ۲ تیغه قمه و چاقو کشف و در تحقیقات اولیه پلیس، علت و انگیزه خود از بزه ارتکابی را خصومت شخصی اعلام کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان ۲۱، ۲۵، ۲۷، ۳۱ و ۳۴ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند افزود: ناتوانی در مهار خشم و عصبانیت در هنگام نزاع و درگیری، عواقب بسیار ناگواری به همراه دارد که گاه جبران‌ناپذیر است.