لغو حکم یک مدیر مدرسه در رودبار به علت تنبیه بدنی دانش آموزان
لغو حکم یک مدیر مدرسه در رودبار به علت تنبیه بدنی دانش آموزان

به گزارش خزرفوری به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان، در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی از تنبیه دانش‌آموزان یک مدرسه در منطقه رحمت‌آباد رودبار، پس از بررسی فیلم و صحت آن، ابلاغ مدیر مدرسه لغو و وی به هیات تخلفات اداری معرفی شد. در این مطلب عنوان شده است: لغو ابلاغ […]

به گزارش خزرفوری

به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان، در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی از تنبیه دانش‌آموزان یک مدرسه در منطقه رحمت‌آباد رودبار، پس از بررسی فیلم و صحت آن، ابلاغ مدیر مدرسه لغو و وی به هیات تخلفات اداری معرفی شد.

در این مطلب عنوان شده است: لغو ابلاغ مدیر این مدرسه و معرفی او به هیات تخلفات اداری بر اساس موازین قانونی و تاکید وزیر آموزش و پرورش در عدم اغماض و برخورد جدی در موضوع تنبیه بدنی دانش‌آموزان انجام شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان نیز با ابراز تاسف از این اقدام مدیر مدرسه گفت: براساس مواد ۸۱ و ۸۲ آیین نامه اجرایی مدارس، هرگونه تنبیه بدنی دانش‌آموز و سوء رفتار با وی ممنوع است.

محمدحسین رمضانی با تقدیر از زحمات مدیران و معلمان در فرآیند تعلیم و تربیت از تمامی فرهنگیان و مدیران واحدهای آموزشی خواست با توجه به ممنوعیت تنبیه بدنی از انجام این کار به طور جدی خودداری کنند.