فاطمه فروتن سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد گیلان شد
فاطمه فروتن سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد گیلان شد

به گزارش خزرفوری امیرحسین طاهری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان روز دوشنبه ۱ آبان ماه ۱۴۰۲ طی حکمی «فاطمه فروتن» را با حفظ سمت «سرپرست گروه هنری، سینمایی و سمعی و بصری»، به عنوان سرپرست «معاونت امور هنری، سینمایی و سمعی بصری» اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان منصوب کرد. امیرحسین طاهری […]

به گزارش خزرفوری

امیرحسین طاهری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان روز دوشنبه ۱ آبان ماه ۱۴۰۲ طی حکمی «فاطمه فروتن» را با حفظ سمت «سرپرست گروه هنری، سینمایی و سمعی و بصری»، به عنوان سرپرست «معاونت امور هنری، سینمایی و سمعی بصری» اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان منصوب کرد.

امیرحسین طاهری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در این جلسه با اشاره به اهمیت و ضرورت ایجاد تحول بنیادین و انقلابی در ساختار معاونت امور هنری اداره کل اظهار داشت: این امر، از انتظارت بنده و همچنین از خواسته‌های بحق اهالی هنر است تا از رهگذر آن؛ بیش از حال حاضر، رضایتمندی هنرمندان فراهم شود.

وی انجام فعالیت‌ها و تلاش‌ها همراه با داشتن نتیجه‌ای ملموس برای مردم و به طور مشخص اهالی فرهنگ و هنر را مورد تأکید قرار داد و گفت: ضمن اهتمام جدی در تحکیم ارتباط با هنرمندان گرانقدر استان، بهبود عملکرد و توسعه ظرفیت‌های کمی و کیفی در سایه تقویت هم‌افزایی‌ها، شاهد تحولاتی مثبت و رو به جلو خواهیم بود.

گفتنی است فاطمه فروتن متولد سال ۱۳۵۸ و دارای مدرک کارشناسی ارشد است. او از کارکنان رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با ۲۵ سال سابقه خدمت است و مسئولیت‌های مختلفی از قبیل: سرپرست گروه هنری، سینمایی و سمعی بصری، مسئول دبیرخانه شورای نظارت بر نمایش استان، مسئول دبیرخانه‌های جشنواره‌های هنری استان، مسئول دبیرخانه شورای نظارت و رسیدگی بر آموزشگاه‌های آزاد هنری، نماینده معاونت هنری در بخش شاخص‌های ارزیابی بر عملکرد معاونت امور هنری و سینمایی، مسئول پیگیری مصوبات و بخشنامه‌های معاونت امور هنری و سینمایی، عضو کارگروه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر اداره کل، عضو دبیرخانه جشنواره‌های تئاتر استان گیلان، عضو دبیرخانه جشنواره تئاتر شهروند، مسئول دبیرخانه ویژه برنامه آوای ارادت رضوی، نماینده معاونت امور هنری و سینمایی در کمیته هنری و نمایش و ادبیات دفاع مقدس را در کارنامه دارد.