ضعف عملکرد آبفای گیلان در اتمام پروژه محدوده جانبازان
ضعف عملکرد آبفای گیلان در اتمام پروژه محدوده جانبازان

به گزارش خزرفوری در چند ماه اخیر اگر گذرتان به سمت تقاطع غیر همسطح جانبازان رشت افتاده باشد، در هر ساعتی از روز با ترافیک کلافه کننده و عذاب آوری رو به رو خواهید شد. در ماه‌های ابتدایی سال جاری بود که اداره آب و فاضلاب گیلان عملیات تعویض لوله خط انتقال آب شهری در […]

به گزارش خزرفوری

در چند ماه اخیر اگر گذرتان به سمت تقاطع غیر همسطح جانبازان رشت افتاده باشد، در هر ساعتی از روز با ترافیک کلافه کننده و عذاب آوری رو به رو خواهید شد.

در ماه‌های ابتدایی سال جاری بود که اداره آب و فاضلاب گیلان عملیات تعویض لوله خط انتقال آب شهری در محدوده پل جانبازان رشت به سمت میدان امام حسین(ع) را آغاز کرد و در پی آن آسفالت این محدوده به طور کل تخریب و عبور و مرور خودرو‌ها را با مشکلات زیادی رو به رو کرد.

از ترافیک عذاب آور این منطقه که همواره از نقاط شلوغ شهر است تا آسیب رساندن و استهلاک به خودروهایی که به واسطه شرایط کار و یا محل زندگی روزانه مجبور به عبور چند باره از این منطقه هستند، از جمله مشکلاتی است که کندی بیش از حد این پروژه به بار آورده است.

اگرچه به گفته مدیران آب و فاضلاب، حجم کاری این پروژه بالاست اما به نظر می‌رسد حواشی اخیر مدیریتی آبفای گیلان در کند بودن روال کار این پروژه بی تاثیر نبوده و حتی شائبات ترک فعل برخی مدیران این شرکت در خصوص این پروژه مطرح است و این قصه همچنان سر دراز دارد.

بدین منظور از دستگاه‌های متولی و نظارتی درخواست می‌شود که به روند اجرای این پروژه که در نزدیکی دادگستری کل استان نیز هست ورود کرده و از تعلل بیشتر آبفای گیلان در تکمیل آن که موجب آسیب‌های مالی و روانی به شهروندان شده است، جلوگیری به عمل آورد.