یک انتصاب غافلگیر کننده؛ ایرج موذن سرپرست فرمانداری شهرستان تالش شد
یک انتصاب غافلگیر کننده؛ ایرج موذن سرپرست فرمانداری شهرستان تالش شد

به گزارش خزرفوری در پی انتصاب “موسی فکور” فرماندار شهرستان فومن به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری از سوی نماینده عالی دولت در گیلان، “فرامرز مرجانی” با صدور حکمی از سوی اسدالله عباسی استاندار به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان فومن منصوب شد. مرجانی پیش از این سرپرستی فرمانداری تالش را عهده دار بود. […]

به گزارش خزرفوری

در پی انتصاب “موسی فکور” فرماندار شهرستان فومن به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری از سوی نماینده عالی دولت در گیلان، “فرامرز مرجانی” با صدور حکمی از سوی اسدالله عباسی استاندار به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان فومن منصوب شد.

مرجانی پیش از این سرپرستی فرمانداری تالش را عهده دار بود.

همچنین طی حکمی از سوی استاندار گیلان؛ “ایرج موذن” به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان تالش منصوب شد.

نماینده عالی دولت در گیلان همچنین در احکام جداگانه ای “ابراهیم فروحی” را به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری آستانه اشرفیه، “ابراهیم دولتی مقدم” را در سمت سرپرست بخشداری احمدسرگوراب شهرستان شفت و “سجاد خانزاده” را به عنوان سرپرست بخشداری خشکبیجار شهرستان رشت منصوب کرد.

موذن در دولت احمدی نژاد فرماندار رودبار و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری بوده است و در سال ۹۳ به افتخار بازنشستگی نائل آمد و با تغییر دولت گویا دوباره مجدد بازگشت به کار گرفته است.

 موذن عملا پس از یک دهه کنارگیری از مسئولیت، مجدد به راس کار بازگشته است که در نوع خود اینگونه انتصاب تاریخی و منحصر به فرد است!