بیانیه جبهه ایستادگی ایران اسلامی و حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن یوم ا… سیزدهم آبان ماه
بیانیه جبهه ایستادگی ایران اسلامی و حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن یوم ا… سیزدهم آبان ماه

به گزارش خزرفوری جبهه ایستادگی ایران اسلامی و حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی استان گیلان در بیانیه ای فرارسیدن یوم ا… سیزدهم آبان ماه، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و همچنین سالروز شهادت شهید حسین فهمیده و روز دانش آموز را گرامی داشتند . متن بیانیه به […]

به گزارش خزرفوری

جبهه ایستادگی ایران اسلامی و حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی استان گیلان در بیانیه ای فرارسیدن یوم ا… سیزدهم آبان ماه، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و همچنین سالروز شهادت شهید حسین فهمیده و روز دانش آموز را گرامی داشتند .

متن بیانیه به شرح زیر است :

سالروز ۱۳ آبان یاد آور جنایات و مظالم دیرینه ی آمریکا علیه ملت ایران است انقلاب اسلامی «قیامی علیه آمریکا و شیطان بزرگ بود» زیرا مسبب اصلی عقب ماندگی و وابستگی و افول قدرت و عزت ملت ایران، آمریکا بود .

ملت ایران پس از برداشتن مزدور آمریکا یعنی رژیم پهلوی با شناخت دقیق از دشمن اصلی اش که دستش به خون دانش آموزان و دانشجویان کشور در ۱۳ آبان ۵۷ آلوده بود، با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا هم دست آمریکا را از چپاول ثروت ملت ایران و توطئه چینی علیه انقلاب اسلامی قطع کرد و هم دولت سازشکار و غربگرای موقت ایران را برکنار کرد تا برای همیشه راه سلطه و نفوذ آمریکا در کشور ایران بسته شود .

غربی‌ها در طی چهار دهه گذشته با درک خطر بزرگی به نام اندیشه ضداستکباری از هیچ کوششی دریغ نکردند تا کشتی استوار ایران اسلامی را به قعر دریای خودکامگی خود ببرند اما هر روز که گذشت ناتوانی‌شان در مقابله با این عظمت بیش از پیش به افکار عمومی دنیا ثابت شد.

تحریم‌های ناجوانمردانه‌ای که این روزها غربی‌ها و در راس آنها آمریکا به عنوان یک ملعبه سیاسی و اقتصادی از آن بهره می‌برد، راهی بی‌سرانجام برای بلوک‌های استکباری است و نه تنها ایران را از راه درست خود منحرف نکرده بلکه این کشور را مقتدرانه‌تر در دریای متلاطم عرصه سیاست استوارتر ساخته است .

امسال نیز راهپیمایی باشکوه ملت غیور و شهیدپرور ایران اسلامی در شهرها و روستاهای مختلف کشور و استان گیلان برگزار شد تا ایرانیان دوباره بگویند که همچنان پای آرمان های انقلاب خود ایستاده‌اند .