نظرتان درباره عملکرد «کاظم دلخوش» چیست؟
نظرتان درباره عملکرد «کاظم دلخوش» چیست؟

به گزارش خزرفوری  سید کاظم دلخوش اباتری در سال ۱۳۴۰ در صومعه سرا متولد شد. وی دارای مدرک دکتری مدیریت راهبرد فرهنگی است. از سوابق فعالیت او می‌توان به ۱۶ سال نمایندگی در چهار دوره هفتم، هشتم، دهم و یازدهم از حوزه انتخابیه صومعه‌سرا اشاره کرد که در این میان در دوره نهم با ناکامی […]

به گزارش خزرفوری

 سید کاظم دلخوش اباتری در سال ۱۳۴۰ در صومعه سرا متولد شد. وی دارای مدرک دکتری مدیریت راهبرد فرهنگی است.

از سوابق فعالیت او می‌توان به ۱۶ سال نمایندگی در چهار دوره هفتم، هشتم، دهم و یازدهم از حوزه انتخابیه صومعه‌سرا اشاره کرد که در این میان در دوره نهم با ناکامی در برابر حمیدرضا خصوصی ثانی از سمت نمایندگی جا ماند.

اما در همان دوره نیز از بدنه مجلس جدا نشد و با حکم علی لاریجانی عضو هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین مجلس شد‌.

وی در دوره‌ یازدهم با کسب ۲۸۱۷۶ رای ۳۱ درصد آرا ۹۰ هزار واجدین شرایط در صومعه‌سرا را از آن خود کرد و با شکست محمدتقی رنجبر چوبه همچون سال‌های پیشین بهارستان نشین شد.

دلخوش که به گفته خود در سال‌های نمایندگی حتی تا لانه مرغ مردم را هم آسفالت کرده است، در این چهار سال ۱۸۱ طرح و لایحه امضا شده دارد که او را در لیست نمایندگان فعال گیلان قرار می‌دهد.

او در سال‌‌های اول تا چهارم در دوره یازدهم نایب رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی و عضو کمیسیون تلفیق بوده است.

در راستای نگاهی به عملکرد نمایندگان دوره یازدهم در آستانه انتخابات مجلس، نظرات و میزان رضایت خود را از این نماینده در قسمت کامنت پست اینستاگرام با ما به اشتراک بگذارید.

جهت حفظ حقوق اشخاص لطفا از نوشتن کامنت‌های آمیز خودداری نمایید.