گروه داوری مرحله استانی جشنواره قصه گویی در گیلان شناخته شدند
گروه داوری مرحله استانی جشنواره قصه گویی در گیلان شناخته شدند

به گزارش خزرفوری به‌ گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان گیلان، هنر‌نمایی قصه‌گویان بخش‌های مختلف مرحله استانی بیست‌و‌پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان گیلان، از سوی ۵ فعال و صاحب‌نظر این عرصه داوری‌‌ می شود. برهمین اساس نیز «حسین قربان‌زاده» نویسنده، منتقد‌ادبی، داور و مدرس قصه‌گویی، «مهدی مردانی»، نویسنده، مدرس […]

به گزارش خزرفوری

به‌ گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان گیلان، هنر‌نمایی قصه‌گویان بخش‌های مختلف مرحله استانی بیست‌و‌پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان گیلان، از سوی ۵ فعال و صاحب‌نظر این عرصه داوری‌‌ می شود.

برهمین اساس نیز «حسین قربان‌زاده» نویسنده، منتقد‌ادبی، داور و مدرس قصه‌گویی، «مهدی مردانی»، نویسنده، مدرس و برگزیده جشنواره‌های قصه‌گویی، الهام‌کمال‌پور»، داور، مدرس و برگزیده جشنواره‌های قصه‌گویی بخش‌ ملی(مدرن و کلاسیک) را داوری‌می‌کنند.
در این میان، داوری بخش آیینی‌سنتی مرحله استانی جشنواره بیست‌و‌پنجم را «مهدی‌مردانی»، «حسین‌قربان‌زاده» و «امیر تنها»، برگزیده و فعال عرصه قصه‌و‌قصه‌گویی برعهده‌خواهند‌داشت.
«متین‌حسنی» مدیر و مدرس مدارس استثنایی، «حسین قربان‌زاده» و «مهدی مردانی» هم هنر‌نمایی قصه‌گویان بخش ملی (زبان ااشاره) را به داوری می‌نشینند.
مرحله استانی این‌رویداد‌فرهنگی‌هنری از ۲۷ تا ۲۹ آبان ۱۴۰۲ در سالن سینمای اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صورت‌می‌گیرد و در این میان ۷۵ قصه‌گو در بخش‌های مختلف به هنر‌نمایی می‌پردازند.
شایان‌ذکر‌است، مرحله پایانی بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «با قصه لبخند بسازیم» هم‌زمان با شب یلدا در یزد برگزار می‌شود.