آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی رسانه ای بانوان
آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی رسانه ای بانوان

به گزارش خزرفوری صبح امروز ، همزمان با ولادت خانم حضرت زینب (ص) ،آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی رسانه ای بانوان در زیباکنار رشت برگزار شد.در این این جشنواره که با حضور اصحاب رسانه و اهالی فرهنگ و هنر و سرداران و اندیشمندان برگزار شد ، مدعووین محترم به ایراد سخنرانی پرداختند. ■سردار دامغانی رئیس […]

به گزارش خزرفوری

صبح امروز ، همزمان با ولادت خانم حضرت زینب (ص) ،آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی رسانه ای بانوان در زیباکنار رشت برگزار شد.
در این این جشنواره که با حضور اصحاب رسانه و اهالی فرهنگ و هنر و سرداران و اندیشمندان برگزار شد ، مدعووین محترم به ایراد سخنرانی پرداختند.

■سردار دامغانی رئیس سپاه استان گیلان

ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج و سالروز میلاد حضرت زینب و روز پرستار و قرار گرفتن آئین اختامییه در این روز افروز:
امروز در یک جنگ ترکیبی قرار گرفته ایم،بستر اصلی ان جنگ ترکیبی و شناختی است.جنگ شناختی ان رسانه است.امروز به دنبال حکمرانی مجازی هستند تا بتوانند از طریق مجازی هدایت افکار رو داشته باشند.امروز برگزاری جشنواره های اینچنینی در بخش بانوان که اثرگذارترین بخش جامعه است و بانوان نقش معماری را دارا هستند.اگر در مکانی ورود پیدا میکنید بواسطه نقش آفرینی یا عدم نقش آفرینی بانوان آن جامعه است.
امروز بانوانی که در عرصه رسانه فعالیت دارند بیشتر از بانوان دیگر ، رسالت محوری و معماری را بر دوش میکشند.
حضرت زینب باعث این شد که یک شکست ظاهری به پیروزی واقعی تبدیل شود.

■سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین

دیدگان مردم دنیا مشاهده میکند که قدرت های غریبی ، در راس ان ها آمریکا و صهونیست ها تمام تلاش خود را انجام میدهد تا صدای مردم فلسطین را خاموش کند،بیش از ۱۲ هزار زن و کودک در ۴۰ روز اخیر به شهادت رسیده اند.
مدت زمانی لازم است تا آثار و پیامدهای این تحول بزرگ آشکار است که یکی از آن ها رسانه های مردمی هستند.
در سمتی رسانه های بی وجدان معاند که پشت کودکان و زنان نیستند، در سمتی رسانه هایی که حتی در انگلستان و واشنگتن در حمایت از مردم فلسطین راه پیمایی هایی را به راه انداختند.
این انسان ها همگی با استفاده از ابزاری که غریبی ها تصور میکردند با ان میتوانند جهان را در دست بگیرند،حال همان رسانه ها جنایات شیاطین را آشکار کرده است.
از همین جا به نقش نیروهای انقلابی و بانوان همیشه در صحنه که در میدان های مختلف علی الخصوص در زمینه رسانه فعالیت دارند،تشکر میکنم.
این برنامه رسانه ای و رویداد مهم که همت سپاه گیلان و سراسری برگزار شد یک تحول بزرگ در رسانه میباشد.
امروز ابزاری به نام فضای مجازی و با تکامل لحظه ای در اختیار بشر قرار دارد و با رسانه ها اغدام شده اند و باید در جهت بهبود بخشیدن به رسالت ملی از آن استفاده بهینه داشته باشیم.
رهبر انقلاب در سخنرانی ۱۳ آبان سال پیش فرمودند : قدرت در حال انتقال از غرب عالم به شرق عالم است.
راهبرد غلبه خون بر شمشیر،در روز عاشورا عملی شد و امروز هم در مقابل رژیم کودک کُش عملی خواهد شد.

■خانم دکتر زینب اختری مدیر کل امور زنان و خانواده وزارت کشور

خدا رو شکر که امسال با افتخار این جشنواره بصورت ملی برگزار شد.و امیدوایم از سالیان بعد این جشنواره بصورت بین المللی برگزار شود.
آنچه که حاج قاسم از پایان داعش گفتند و شد ، همین صحبت را هم حضرت آقا گفتند تا ۲۵ سال آینده اسرائیل از صحنه روزگار محو میشود.
در نهایت ضعف ، بجای جنگیدن با نیروهای مصلح فلسطینی ، با مادران و کودکان و بیمارستان به جنگ ایستاده و در نهایت خون این عزیزان دامن صهیونیست ها را خواهد گرفت.
مکان های غیرنظامی در جنگ جدا میشود،اما در غزه برعکس این قانون اتفاق میفتد.
کودکان از تشنگی،از نبود دارو و غیره … به شهادت میرسند.
حضرت زینب فقط پرستار جسم بیماران واقعه کربلا نبودند بلکه پرستار روح و روان اهل بیت بودند.