پیام جبهه ایستادگی ایران اسلامی و حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی استان گیلان  به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی
پیام جبهه ایستادگی ایران اسلامی و حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی استان گیلان  به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی

به گزارش خزرفوری جبهه ایستادگی ایران اسلامی و حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی استان گیلان در پیامی به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی آورده است : در سالگرد شهادت سردار دل‌ها،  دل‌های عاشق حریت و انسانیت دگربار به جوش و خروش آمده تا تداعی‌گر عظمت و شکوه آن سرباز بی‌ادعای جبهه‌ی […]

به گزارش خزرفوری

جبهه ایستادگی ایران اسلامی و حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی استان گیلان در پیامی به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی آورده است : در سالگرد شهادت سردار دل‌ها،  دل‌های عاشق حریت و انسانیت دگربار به جوش و خروش آمده تا تداعی‌گر عظمت و شکوه آن سرباز بی‌ادعای جبهه‌ی حق در برابر جهان کفر باشد .
بسم الله الرحمن الرحیم
منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلا

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. (سوره مبارکه احزاب آیه ۲۳)

سپهبد سلیمانی یکی از محبوب‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی بود که هرگز تفکری جز حرکت برای عزت اسلام و مسلمین و مظلومین جهان در سر نداشت و نماد مبارزه با نظام سلطه و ظلم جهانی بود که زندگی را در مسیر مبارزه با ظالمان و دفاع از مظلومان اختصاص داده بود و الحق مصداق تمام‌عیار پیروی از اسلام ناب محمدی بود .
حاج قاسم مرد میدان مبارزه با استکبار جهانی و نیروهای نیابتی آن چون داعش و تروریست‌های تکفیری بود. او که روز روشن داعش پلید را نابود کرد، در شب هنگام و در دل تاریکی، توسط شقی‌ترین افراد روی زمین در خاک یک کشور دیگر، مظلومانه ترور می‌شود و به شهادت می‌رسد تا بار دیگر ددمنشی و رسوایی آمریکایی‌ها در منطقه آشکار گردد .
این اقدام امریکا نشان داد کسانی که از خارج با مردم ما با ادبیات گول زننده صحبت می کنند که علاقمند به ملت هستند دروغ می گویند و به دروغ ادعای دوستی دارند، سردار عزیزی را که افتخار همه مردم ایران بود ترور کردند .
آمریکایی ها تاوان سنگینی خواهند داد، نفرت مردم ما از آمریکا هزاران برابر خواهد شد و مشخص شد آنها لحظه‌ای از خصومت با ایران دست برنمی‌دارند و نشان داد آمریکایی‌ها با تمام وجود علیه انقلاب و سردارانی هستند که در دل مردم جا دارند و حتما هزینه سنگینی خواهند پرداخت و مردم ما بی تفاوت نخواهند بود و انتقام می گیرند .
از هر قطره خون پاک حاج قاسم، سردار سلیمانی هایی برای جهان اسلام می روید. بی شک جبهه مقاومت مصمم تر از هر زمانی مبارزه با استکبار جهانی را تا نابودی اساس ظلم که مصداق امروزی آن آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب است را ادامه می دهد .
مسیر مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان ادامه دارد و این مسیر ترسیم شده حاج قاسم سلیمانی رابا قدرت و مقاومت ادامه می دهیم و در کنار رهبری هزاران سردار سلیمانی خواهیم داشت .

جبهه ایستادگی ایران اسلامی و حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی استان گیلان شهادت مرد میدان جهاد و مبارزه، مجاهد خستگی‌ناپذیر جبهه‌های جنگ با کفار و تروریست‌ها، سردار سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شهید عالی‌مقام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور و شجاع نیروی قدس را ‌به محضر مبارک حضرت ولیعصر (عج) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، ملت قهرمان و شهیدپرور ایران اسلامی و مردم بصیر، همیشه در صحنه و ولایتمدار استان گیلان تسلیت گفته و همان‌طور که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) بر ادامه داشتن خط جهاد مقاومت با انگیزه مضاعف تاکید کردند، ما نیز به‌عنوان سربازان کوچک ولایت آماده‌ایم تا جانمان را فدای مولا و مقتدایمان نماییم .