کلاهبرداری از ۱۹ نفر با وعده استخدام در رودبار
کلاهبرداری از ۱۹ نفر با وعده استخدام در رودبار

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار از دستگیری فردی که خود را مامور یکی از ارگان‌های دولتی معرفی و با وعده استخدام از ۱۹ نفر ۲ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

به گزارش خزرفوری

خزر فوری به نقل از گیل خبر:سرهنگ «عیسی روشن‌قلب» با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان انتظامی برای ارتقاء امنیت در سطح جامعه، اظهار کرد: مردم می‌توانند با توجه به هشدارها و توصیه‌های پلیس و دقت در تبادل اطلاعات در فضای مجازی از سودجویی کلاهبرداران و جاعلان جلوگیری کنند.

وی در ادامه گفت: در پی شکایت ‎ ۱۹نفر از شهfelpe alternative uomo amazon sprinter auriculares pull levis femme promo cheap nfl jerseys nike air max for sale пелетни печки цени nike air jordan outlet id armband pale blue waterfall cardigan nike fit trainingshandschuhe damen pale blue waterfall cardigan new nike air max bas resille maille large bas resille maille large adidas tennis hu pharrell williamsروندان شهرستان رودبار از شخصی که خود را مامور یکی از ارگان‌های دولتی معرفی و با وعده استخدام از این افراد کلاهبرداری کرده بود، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار با بیان اینکه در بررسی‌های انجام شده مشخص شد، متهم جعل عنوان lunarsolo nike mujer honor 9 lite vs samsung s6 edge andre johnson jerseys schiebermütze náhradní díly elektro subwoofer genius swarovski nowa kolekcja 2016 andre johnson jerseys zalando levis t shirt biotin collagen conditioner nike velo isp 6 pin terrassenüberdachung andre johnson houston texans jersey dk310 Combinaisons roll on jade با جلب اعتماد شکات در فضای مجازی از آن‌ها، ۲ میلیارد ریال وجه دریافت و کلاهبرداری کرده است، افزود: با اقدامات پلیسی صورت گرفته، متهم مورد نظر شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت در یکی از بخش‌های شهرستان رودبار دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم ۴۸ساله در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف کرد و با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ روشن‌قلب در پایان بیان‌ کرد: کاربران فضای مجازی با حفظ هوشیاری به هیچ عنوان فریب هویت کاذب و جعلی افرادی که با اهداف شوم به آن‌ها نزدیک می‌شوند را نخورند.

  • منبع خبر : https://gilkhabar.ir/news/i/492549/--------