انتقام شبانه سپاه از تروریست‌ها/ مقر عاملان حملات تروریستی کرمان و راسک موشک‌باران شد
انتقام شبانه سپاه از تروریست‌ها/ مقر عاملان حملات تروریستی کرمان و راسک موشک‌باران شد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌های جداگانه‌ای از حمله موشکی به محل تجمع گروهک‌های تروریستی در منطقه و همچنین مقر جاسوسی موساد در اربیل خبر داد.

به گزارش خزرفوری

خزر فوری/ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ساعات اولیه بامداد در اطلاعیه‌هایی از انهدام مقر جاسوسی رژیم صهیونیستی در اربیل و محل تجمع گروهک‌های تروریستی ضدایرانی در منطقه با موشک‌های بالستیک خبر داد.

در متن اطلاعیه شماره ۱ سپاه پاسداران آمده است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
به آگاهی ملت شریف و قهرمان ایران اسلامی می‌رساند با توکل به خداوند متعال و عنایات حضرت ولی عصر (عج ) در پاسخ به جنایات اخیر تروریستی دشمنان ایران اسلامی مقرهای جاسوسی و تجمع گروهک‌های تروریستی ضدایرانی در بخش‌هایی از منطقه در نیمه‌شب امشب با موشک‌های بالستیک سپاه مورد هدف قرار گرفت و منهدم شد.

سپاه پاسداران دقایقی بعد در اطلاعیه دوم خود اعلام کرد: سپاه در پاسخ به جنایات اخیر گروهک‌های تروریستی، در به شهادت رساندن مظلومانه جمعی از هموطنان عزیزمان در کرمان و راسک؛ محل‌های تجمع فرماندهان و عناصر اصلی مرتبط با عملیات‌های تروریستی اخیر به ویژه داعش، در سرزمین‌های اشغالی سوریه را شناسایی و آنها را با شلیک تعدادی موشک بالستیک منهدم نمود. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت بزرگ ایران اطمینان می‌دهد، گروهک‌های تروریستی بدخواه ملت ایران هرکجا که باشند را خواهد یافت و آنها را به سزای اعمال ننگینشان خواهد رساند. سایر اهداف منهدم‌شده اعلام خواهد شد.

سپاه پاسداران همچنین در اطلاعیه شماره ۳ خود از موشک‌باران و انهدام مقر جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در اقلیم کردستان عراق خبر داد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
“إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِينَ مُنتَقِمُونَ”
ملت عزیز و شریف ایران اسلامی-امت بزرگ اسلام
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به شرارت‌های اخیر رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن فرماندهان سپاه و جبهه مقاومت، با اشراف و تسلط اطلاعاتی بر مقرها و تحرکات این رژیم در منطقه، با شلیک موشک‌های بالستیک، یکی از مقرهای اصلی جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در اقلیم کردستان عراق را مورد هدف قرار داده و آن را منهدم نمود. این مقر مرکز توسعه عملیات جاسوسی و طراحی اقدامات تروریستی در منطقه و خصوصا کشور عزیزمان بوده است. به ملت عزیزمان اطمینان می‌دهیم عملیات‌های تهاجمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا گرفتن انتقام آخرین قطره‌های خون شهیدان ادامه خواهد یافت.
“وَ مَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِيزِ الْحَكِيمِ

  • منبع خبر : http://www.yjc.ir/00aHER