کنعانی: در تنبیه جنایتکاران، تردید نمی‌کنیم
کنعانی: در تنبیه جنایتکاران، تردید نمی‌کنیم

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به اقدام نظامی علیه مرکز وابسته به موساد در اربیل و مقر وابسته به تروریست‌ها در ادلب تاکید کرد: در استفاده از حق مشروع و قانونی برای تنبیه جنایتکاران تردید نخواهیم کرد.

به گزارش خزرفوری

خزرفوری/ به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛  سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به اقدام نظامی علیه مرکز وابسته به موساد در اربیل و مقر وابسته به تروریست‌ها در ادلب تاکید کرد: در استفاده از حق مشروع و قانونی برای برخورد بازدارنده با منابع تهدید کننده امنیت ملی، دفاع از امنیت شهروندان خود و تنبیه جنایتکاران تردید نخواهیم کرد.
آقای کنعانی افزود: اقدام صورت گرفته، در چارچوب دفاع مقتدرانه از حاکمیت و امنیت کشور، مقابله با تروریسم و بخشی از مجازات عادلانه جمهوری اسلامی علیه متجاوزان به امنیت کشور بود.
وی جمهوری اسلامی ایران را همواره حامی صلح، ثبات و امنیت منطقه و پایبند به رعایت حاکمیت و تمامیت سرزمینی کشور‌ها دانست و افزود: در حالی که دشمن با محاسبات غلط، دست به جنایت علیه دولت و ملت ایران زد، جمهوری اسلامی با توان بالای اطلاعاتی، در عملیاتی دقیق و هدفمند، مقر‌های جنایتکاران را شناسایی و با استفاده از پرتابه‌های دقیق و نقطه زن، هدف قرار داد و این بخشی از پاسخ به اقدام کنندگان علیه امنیت ملی بود.
سخنگوی دستگاه سیاست خارجی، تروریسم را تهدید فراگیر جهانی دانست و اظهار داشت: ایران در عزمش برای مبارزه با تروریسم در چارچوب همکاری‌های مشترک منطقه‌ای و بین المللی مصمم است.

  • منبع خبر : https://www.iribnews.ir/00HIud