عده‌ای با سیاه نمایی به دنبال خدشه دار کردن سلامت انتخابات هستند
عده‌ای با سیاه نمایی به دنبال خدشه دار کردن سلامت انتخابات هستند

روح الله بخشی نژاد سرپرست فرمانداری لاهیجان ظهر چهارشنبه ۲۷دی در جلسه مشترک هیات های نظارت و اجرایی و کمیته امنیت انتخابات شهرستان با اشاره به حساسیت انتخابات پیش رو و نقشه های پلید دشمنان ، بر لزوم هوشیاری همگان ، به ویژه نیروهای امنیتی و انتظامی در این انتخابات تاکید کرد.

به گزارش خزرفوری

خزرفوری/ به نقل از روابط عمومی فرمانداری لاهیجان ، روح الله بخشی نژاد سرپرست فرمانداری لاهیجان ظهر چهارشنبه ۲۷دی در جلسه مشترک هیات های نظارت و اجرایی و کمیته امنیت انتخابات شهرستان با اشاره به حساسیت انتخابات پیش رو و نقشه های پلید دشمنان ، بر لزوم هوشیاری همگان ، به ویژه نیروهای امنیتی و انتظامی در این انتخابات تاکید کرد.

بخشی نژاد با تاکید بر نقش ویژه کمیته اطلاع رسانی در افزایش مشارکت و همچنین لزوم عدالت در توزیع امکانات تبلیغاتی افزود: دشمنان نظام و انقلاب به دنبال ضربه زدن به اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی و کاهش مشارکت مردم در انتخابات است که در این زمینه بایستی از همه ظرفیت های موجود در شهرستان جهت افزایش و تقویت مشارکت مردم استفاده کنیم که این امر مستلزم توزیع عادلانه همه امکانات و احصاء نقاط ضعف و آسیب پذیر است.

وی با اشاره به سیاه‌نمایی ها و فعالیت های مخرب برخی از افراد و جریانات معاند ، تصریح کرد: این جریانات در تلاش هستند تا سلامت انتخابات را خدشه دار کنند که این وظیفه ماست در زمینه جرایم و تخلفات انتخاباتی هوشیار باشیم تا به اعتماد عمومی شهرستان آسیبی نرسد.

همچنین در ادامه افزود: در زمینه تخلفات انتخاباتی از هم اکنون باید از تمام ابزارهای قانونی استفاده کنیم و این باور را در سطح جامعه تقویت نماییم که خرید و فروش آرا و سایر تخلفات انتخاباتی چه آسیبی به آینده این کشور می زند.