۸ دستگاه پله‌برقی پلهای عابر پیاده جانبازان تا اواخر اردیبهشت و خرداد به بهره‌برداری می‌رسد
۸ دستگاه پله‌برقی پلهای عابر پیاده جانبازان تا اواخر اردیبهشت و خرداد به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خزرفوری پور صادقی در گفتگو با خزرفوری عنوان کرد؛اوایل اسفند زمین را تحویل گرفتیم و برای بازگشایی پله‌برقی ۵ماه فرصت داریم. مدیر تبلیغات الف عنوان کرد؛ برای جلوگیری از سرقت قطعات و تجهیزات جایگاه‌های نگهبانی را نصب نمودیم و ۶ نگهبان استخدام و بیمه کردیم و برای بازسازی و تعمیر پله‌برقی چند نیروی […]

به گزارش خزرفوری

پور صادقی در گفتگو با خزرفوری عنوان کرد؛اوایل اسفند زمین را تحویل گرفتیم و برای بازگشایی پله‌برقی ۵ماه فرصت داریم.

مدیر تبلیغات الف عنوان کرد؛ برای جلوگیری از سرقت قطعات و تجهیزات جایگاه‌های نگهبانی را نصب نمودیم و ۶ نگهبان استخدام و بیمه کردیم و برای بازسازی و تعمیر پله‌برقی چند نیروی فنی استخدام کردیم ( ۱۰ نفر اشتغالزایی انجام شد ) و ۴ عدد راه‌پله‌های ثابت را در دو طرف پل‌های هوایی نصب کردیم.

پور صادقی با اشاره به نقش شهرداری رشت در پیشرفت پروژه ادامه داد:از همان روزهای ابتدایی شاهد کمک شهردار منطقه و مهندس ناظر در رفع موانع و بروکراسی اداری و چالش‌های موجود بوده‌ایم و از ایشان که نهایت همکاری را با مجموعه ما داشته‌اند تقدیر و تشکر می‌کنم.

برای تعمیر پله‌برقی، گروهی از مهندسان شرکت سامیار پدیده را از تهران دعوت کرده‌ایم و هم‌اکنون در کنار اعضای فنی تبلیغات الف در حال انجام تعمیرات بر روی پله‌برقی هستند و بر طبق برنامه‌ریزی‌هایی که کرده‌ایم تعدادی در انتهای اردیبهشت و مابقی در خرداد ماه به بهره‌برداری برسد.

پورصادقی با اشاره به سرقت قطعات و مشکلات ایجاد شده در روند ترمیم و بازسازی خاطر نشان کرد:دستگاهها و موتورها نابود شده‌اند ، مخصوصا در یکسالی که پله‌برقی خاموش بود بیشتر اجزا ضربه خوردند و قابل استفاده نیستند و با توجه به فشاری که رفت و آمد مردم به آنان وارد کرده در حال تعویض بیشتر قطعات و تعمیر موتورها هستیم.

متاسفانه قطعات و اجزای به سرقت رفته و تخریب شده در یکسال گذشته بیش از یک میلیارد تومان برآورد شده است.

  • نویسنده : عرفان سیرنگ