جلوگیری از خودکشی یک زن در تالش توسط پلیس
جلوگیری از خودکشی یک زن در تالش توسط پلیس

فرمانده انتظامی تالش گفت: ماموران انتظامی این شهرستان با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی یک زن ۳۸ ساله که قصد پریدن از بالای پشت بام منزل مسکونی را داشت،شدند.

به گزارش خزرفوری

به گزارش برنا؛ سرهنگ” محمد رستمی” در تشریح این خبر اظهارداشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه یک زن میان‌سال به بالای پشت بام منزل مسکونی در یکی از بخش‌های این شهرستان رفته و تصمیم به پریدن و خودکشی دارد، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی به حضور به موقع پلیس در محل مورد نظر اشاره کرد و گفت: پس از تلاش‌های ماموران انتظامی و دعوت به آرامش این زن ۳۸ ساله از اقدام به خودکشی منصرف و انگیزه خود از این کار را مشکلات خانوادگی عنوان کرد. فرمانده انتظامی شهرستان تالش در پایان با بیان اینکه با صبر، بردباری، خوشتنداری و فرو بردن خشم می‌توان از بروز چنین فجایع ناگواری جلوگیری کرد، افزود: شهروندان می‌توانند برای دریافت هرگونه مشاوره در خصوص رفع مشکلات شخصی خود به مشاوران انتظامی مستقر در کلانتری‌ها یا مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان مراجعه و به صورت رایگان از خدمات ارائه شده در این مراکز بهره‌مند شوند.