حمایت نماینده رودسر و املش از کاندیداتوری وزیر اسبق اقتصاد
حمایت نماینده رودسر و املش از کاندیداتوری وزیر اسبق اقتصاد

نماینده مردم رودسر و املش با بیان نیازهای اصلی کشور، "سیدشمس الدین حسینی" را گزینه مناسبی برای تصدی پست ریاست جمهوری معرفی کرد.

به گزارش خزرفوری

به نقل از پارسینه؛ «محمد علیجانی شوکی» نماینده مردم رودسر و املش، با تشریح شرایط کشور، مسئله اقتصاد را اولویت اول برشمرد و گفت: مقام معظم رهبری، مصائب اقتصادی را از مهم‌ترین موضوعات حال حاضر بیان کردند و با توجه به این فرمایش، دکتر سید شمس الدین حسینی که فردی انقلابی، اقتصاددان و توانمند هستند را برای تصدی پست ریاست جمهوری مناسب میبینم.

وی افزود: کارنامه مدیریتی دکتر حسینی، چه در دوران مسئولیت ایشان در وزارت اقتصاد و چه نمایندگی مجلس نشان از توانمندی و کارآمدی ایشان دارد.علیجانی شوکی با تاکید بر شایسته سالاری در انتخابات پیش‌رو گفت: ویژگی انقلابی بودن در کنار تخصص علمی از ویژگی‌های مورد توجه است که دکتر شمس الدین حسینی، همه آنچه که یک رجل سیاسی به آن نیازمند است را داراست و همچنین توجه به این نکته که ایشان با زحمت و تلاش مراحل رشد را طی کردند، هم کارشناس بودند هم وزیر و هم نماینده مجلس، گزینه مناسبی با توجه به شرایط کشور به خصوص از جنبه اقتصادی است.

گفتنی است سید شمس‌الدین حسینی، نماینده مردم رامسر در مجلس یازدهم و دوازدهم و وزیر اقتصاد دولت احمدی نژاد در سال‌های ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۲ بوده است.